KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15989116
nr 1598 9116
Oidentifierad konstnär. Blomsterstilleben. Ej signerad. Olja på duk, 65x50 cm, yttermått inklusive ram: 79x65 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 februari 2024
kl 19:53:22
19/2 15:55:52